uadasia

pieczątki

Specjalizujemy się w nowych technologiach wyrobu pieczątek wyłącznie gumowych, z surowca sprawdzonego i stosowanego we wszystkich cywilizowanych krajach.

Proponujemy Państwu pieczątki – automaty firm TRODAT, COLOP i WAGRAF
Automaty firmy Colop (importowane z Austrii) wykonane są z plastyku, charakteryzują się estetyką i trwałością wykonania, bogatą kolorystyką i niezawodnością. Produkty firmy Trodat (importwane z Austrii) spełniają warunki najwyższej jakości i trwałości. Wyroby firmy Wagraf (polska produkcja)odznaczają się dobrą jakością i trwałością, są produktem nieco tańszym, posiadają specjalne zamknięcie do zabezpieczania pieczątki w teczce czy kieszeni.

Kwadratowe Automaty firmy Colop i Trodat stosujemy najczęściej do pieczęci ozdobnych i nietypowych, zawierających znaki firmowe, pieczątek okolicznościowych, znaków kontroli, znakowania osób itp.

Automaty przeznaczone są do ciężkiej pracy. Są bardzo wytrzymałe, lekko działające. Szczególnie polecamy osobom, które odbijają dziennie pieczątkę kilkaset lub kilka tysięcy razy dziennie, jest to najlepsze rozwiązanie. Wszystkie pieczatki automaty mogą mieć wbudowany datownik.

Kasetki plastykowe i metalowe bardzo poręczne i wygodne oprawy dla pieczątek. Zajmują mało miejsca i są tańsze od automatów. Wadą tego rozwiązania jest gorsza jakośc odbicia i częstsze uzupełnianie tuszu.

Polecamy pieczątki w obudowach samotuszujących – automatycznych. Pieczątki firmy Trodat są światowym „bestsellerem” stempli. Wielkośc sprzedazy sięgająca 100 milionów sztuk. Stemple firmy Trodat spełniają wszelkie indywidualne potrzeby: datowniki, numeratory, stemple z przygotowanymi hasłami. Pola tekstowe dostępne sa w wielu rozmiarach i kolorach obudowy. Wymiana wkładu tuszującego dopiero po 10 tysiącach odbić stempla.

U Adasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *